Інститут св. Томи Аквінського у Києві: запрошення на патрональне свято та додатковий набір на заочне навчання

30 січня 2021 року Святою Месою о 18:00 у каплиці св. Гіацинта отці-домініканці, а також студенти і гості київського Інституту релігійних наук розпочнуть урочисту частину святкування дня св. Томи Аквінського, чиє ім’я носить Інститут. Богослужіння очолить єпископ Олександр Язловецький. Після Літургії він вручить дипломи катехитів та сімейних консультантів випускникам Навчально-катехитичного центру «Дерево життя», який діє при Інституті.

О 19:20 всі охочі запрошені на лекцію «Літургійний камінь спотикання, тобто про те, як не заблукати у сьогоднішніх літургійних спорах» («Liturgiczna kość niezgody, czyli o tym, jak nie pogubić się w dzisiejszych sporach liturgicznych») о. Домініка Юрчака ОР з Домініканського літургійного центру в Кракові, викладача університетів Ангелікум та Ансельміанум в Римі. Стежити за онлайн-трансляцією святкування можна буде через фейсбук-сторінку Інституту. Передувати святкуванню будуть студентські реколекції «Дар: прийняти, розвинути, передати», які цього року виголосить отець-домініканець Якуб Гонцяж.

Заочне навчання в Інституті св. Аквінського – це програми для мирян та богопосвячених осіб за напрямами "Євангелізація і парафіяльна катехизація" та "Підготовка до Таїнства шлюбу і сімейне консультування". Навчально-катехитичний центр "Дерево життя" при Інституті чекає на тих, хто прагне поєднувати віру та життя. І не зневірюється через пандемію 

Вчитися будемо через ZOOM, під час коротких сесій (2 дні на місяць) очно, з елементами дистанційного навчання. У нас вчаться студенти з цілої України! Цього року також є можливість вчитися дистанційно (за умови повної участі в сесіях віддалено).
Ми пропонуємо: індивідуальний підхід для кожного студента, гнучкі умови в ситуації карантину, цікаве відкрите спілкування з викладачами і в спільноті студентів; багато практичних / інтерактивних елементів; проєктний підхід, працю в групах (без стандартного "завчив-склав-забув"); спрямованість навчання на реальне служіння. Запрошуємо!

Для всіх, хто б хотів приєднатися до заочного навчання в рамках додаткового набору — пошта для реєстрації: derevo.zhyttia@gmail.com