Канонічна візитація в парафії св. Вацлава в Житомирі

Неділя Доброго Пастиря була особливою в парафії св. Вацлава в Житомирі. В день, коли Церква роздумує про Ісуса Доброго Пастиря, про роль пастирів в житті Церкви та молиться про нові покликання, ця парафія переживала єпископську візитацію єп. Віталія Кривицького. Візит єпископа був тим особливий, що це була довгоочікувана зустріч, яка в цій парафії відбулась перший раз від часів відновлення і відбудови парафії.
Візит єпископа розпочався в п’ятницю 23 квітня, від привітання перед головним дверима храму, нашою українською традицією – з короваєм.В часі візитації єпископ очолював Святі Меси, зустрічався з парафіяльною радою, представниками розарійних кіл, в суботу ввечері служив Літургію для неокатехуменальної спільноти. Натомість в неділю, єпископ мав змогу зустрітись також з дітьми, які після Святої Меси мали змогу поставити будь-які питання єпископу. Фантазія дітей і їх безпосередність,  неодноразово розвеселила батьків, які були присутні та самого єпископа.


А ти утверджуй своїх братів.
Добрий Пастир знає своїх, і свої Його знають. Єпископ, наслідуючи Господа, приїжджає на парафію, щоб бути разом з дорученою йому паствою, почути, разом молитись і укріпити Словом Господнім всіх тих, хто належить до парафії – від малих до найстарших.
Багатство це люди.
Відновлення діяльності парафії відбулось в 2001 році. Парафія наближається до свого 20-річчя відновлення. Правдивим багатством парафії є вірні, які її творять. Формація релігійна відбувається в різних парафіяльних групах. Також відкритість і вразливість людей на потреби парафії не можна не помітити, бо всі роки вони вміють бути відкритими на потреби свого храму. Перший настоятелем  і відбудовником парафіє є святої пам’яті о. Людвік Камілевський. Останні 3 роки функцію настоятеля виконує о. Віктор Маковський. Разом з ним в парафії  жертовно служить о. Павло Щука. Підтримкою функціонування парафії є Сестри Пресвятої Родини з Назарету, які служать в парафії від початку її відродження.
Споглядаючи в майбутнє.
Плоди візитації, доручаємо молитві парафіян. Канонічна візитація це можливість відновити віру, щоб кожного дня ділитись любов’ю, що пливе від Христа.
20 років це невеликий час для відродження парафії.
Але ми віримо, що з Божою допомогою, молитвами та підтримкою вірних, вона буде рости та розвиватись на славу Божу.