Курія дієцезії має нового модератора

1 вересня декретом єпископа Віталія Кривицького призначеного нового канцлера і модератора курії отця др Олександра Язловецького. 

Олександр Язловецький народився 2 березня 1979 року в м. Шаргород на Вінниччині. Після навчання у школі та ПТУ вступив до Вищої Духовної Семінарії Святого Духа у м. Городок Хмельницької області.
Священицькі рукоположення отримав у 2004 році від єпископа Леона Дубравського. Працював вікарієм у с. Мурафа на Вінниччні та вихователем у Городоцькій семінарії.
З 2006 року продовжив навчання на Папському Латеранському Університеті у Римі захистивши спочатку ліцензіат з канонічного права, а пізніше – докторат. Після повернення з Рима працював у семінарії віце-ректором, ректором. 
Довідка: Згідно з Кодексом Канонічного Права - модератор курії це священик, визначений єпископом, який має за завдання координувати,  під владою єпископа,  адміністраційні справи, які вирішуються в курії і чувати, щоб інші працівники властиво виконували довірені собі функції. Це уряд, який безпосередньо приймає участь у виконуванні виконавчої влади.