Київ: Урочистість Всіх Святих у парафії Успіння Пресвятої Діви Марії

Урочистість Всіх Святих — одне з найголовніших свят у календарі Римської Католицької Церкви. Щороку 1 листопада ми особливим чином вшановуємо всіх наших небесних заступників — як відомих, так і тих, чиї імена знає лише Бог. 

«В Урочистість Всіх Святих благаймо їх заступництва перед троном Всевишнього, щоб дав нам вистояти у часи великих потрясінь і щоб усе Небесне Воїнство заступалося за захисників нашої держави», — зазначив, звертаючись у соцмережах до вірян, єпископ-ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький. Він також нагадав про необхідність молитися, щоб навіть у найскладніших випробуваннях не втратити гідності Божих дітей.

 

 

 

Цьогоріч єпископ відсвяткував цю урочистість у київській парафії Успіння Пресвятої Діви Марії, що на лівому березі Дніпра. У співслужінні з іншими священниками він відправив Святу Месу з нагоди свята, яке можна вважати спільними іменинами всіх християн. 

 

 

 

 

Дотримуючись традиції Балу Всіх Святих, що у попередні роки набула популярності у католицьких парафіях як України, так і світу, парафіяни влаштували невеличку костюмовану вечірку з агапою за участі дітей, молоді і батьків. Учасникам запропонували прийти на свято у костюмі улюбленого святого або святої і у творчій формі розповісти про нього/неї іншим, щоби відкрити красу Церкви через її святих і нагадати, що кожен із нас покликаний до святості.