Лист подяки

Слава Ісусу Христу! 
Дорогі брати і сестри!
Як ви знаєте, минулої неділі всі кошти, що збиралися в парафіях нашої Дієцезії, призначалися для потреб діяльності ДБФ «Карітас-Спес».
Насправді словосполучення «діяльність Карітас-Спес» містить у собі щоденну, іноді непоказну і невидиму, допомогу людям, які живуть у непростих життєвих обставинах, або зазнали якогось лиха. Але щоб реалізовувати навіть найпростіші проекти, які ставить перед собою «Карітас-Спес», необхідні кошти, а їх завжди не вистачає. Серед набувачів допомоги «Карітас-Спес» немає нероб та ледарів, які звикли вести такий асоціальний спосіб життя. Усі, хто звертаються в наш Фонд за допомогою, проходять ретельну перевірку документів та місця проживання.

Окрім допомоги продуктами, одягом та медикаментами окремим людям та родинам, ми час від часу організовуємо більш масштабні акції, як, наприклад, оплата харчування в школах діточок з малозабезпечених сімей, батьки яких не поспішають оформити відповідний статус, або закупка медикаментів для будинку-інтернату, або закупка подарунків для малюків з 1050 родин, які можуть очікувати візит «святого Миколая» лише від нашого Фонду.

Цей дуже короткий звіт має на меті запевнити вас, дорогі брати і сестри, парафіяни усіх наших парафій, що кожна ваша гривня, кожна ваша копійка буде спрямована на дуже добрі справи.

Щодня кожен з нас робить вибір між добром і злом: любити чи зненавидіти? Простягнути комусь руку допомоги чи відвернутися? Помітити нужденного чи пройти повз?

Дякуємо вам за те, що своїми пожертвами, своєю невтомною підтримкою діяльності «Карітас-Спес» ви свідчите, що справи милосердя є покликанням кожної людини, незалежно від віку, статі чи соціального становища, бо всі ми створені Богом – абсолютним Добром і Любов’ю.

Дякуємо сердечно!

Молимось та діємо!

Директор ДБФ «Карітас-Спес» Київсько- Житомирської дієцезії                                          о.Віталій Умінський