Меса Пастирів у Києві

24 грудня о 22.00 в конкатедральному храмі св. Олександра в м. Києві урочисту Месу Пастирів очолив Його Преосвященство єпископ Віталій Кривицький, ординарій Київсько-Житомирський. Співслужили о. Петро Жарковський, президент «Карітас-Спес», єпископ Богдан Дзюрах, Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, та священики УГКЦ і Отці Василіани. На початку Меси урочиста процесія у темряві пройшла до вертепу, єпископ ніс у руках фігурку Дитяти Ісуса, яку покладено у ясла. Після короткої молитви єпископ Віталій освятив вертеп.


У проповіді Єпископ Віталій наголосив, що ми усі досвідчили цього року нашої крухості та слабкості на різний спосіб, але ця ситуація, яку переживаємо, показала нам, що цілу надію маємо покладати у Господі, який став малою дитиною, щоб нас підняти до себе, щоб нас вчинити дітьми Божими і привести до свого Царства.

На завершення св. Меси єпископ Богдан Дзюрах від імені Блаженнішого Святослава привітав вірян з Різдвом Христовим і склав побажання. Після Меси хор «Інспіратум» порадував парафіян співом колядок.