Молодь з Бердичева зустріла Новий Рік в Карпатах

В храмі розташованому на території осередка Карітас- Спес у Яблуниці молодь з Бердичева почала Новий Рік від Святої Меси. О півночі з 31 грудня на 1 січня, молодь після декількох годин новорічного балу зайшла у святиню щоб поклонитись Господу у Пресвятих Дарах якого адорували люди зі спільноти Благословення зі Львова. Декілька хвилин пізніше почалася Свята Меса. Молодь приготувала листочки зі своїми обітницями для Ісуса на новий Рік. Були вони складені перед початком літургії у руки малої дитини яка разом зі своїми батьками представляла Святу Сім’ю.
Ціла поїздка Оази з Бердичева відбулася в днях від 29 грудня до 4 січня. Було нас 30 осіб: двох босих кармелітів, четверо опікунів, 10 дівчат та 14 хлопців.
Відпочинок та розваги перепліталися з молитвою та літургією.У проповідях торкали ми важливих для життя тем: вибору шляху життя, вірності обітницям, дотримування обов’язків християнина, вміння розпізнавати коли риторика у спілкуванні є допомогою для вираження правди, а коли її заміняє. Хоча зими майже не було видно, однак вдалося нам скористатись красою карпатської природи. Ми пройшли долиною до Женецького Гуку, в Ясіні прогулялись пагорбами,  з яких можна побачити три карпатські хребти: Чорногору, Свідовець та Горгани, відвідали Скелі Довбуша. У Буковелі раділи на ковзанці.  Радісна спільнота не забувала про молитву сповнену вдячності за захисників нашої держави. Два вечори провели ми дивлячись фільми які допомагали нам задуматись над життям: романтична комедія «Наречена втікачка» усвідомила потребу пізнання себе перед тим як скласти подружню присягу, а повний символів фільм «Остання надія» (в оригіналі «Black» – «Тьма») допоміг задуматись над нестриманим прагненням людини здобувати знання та над потребою провідника-вчителя в дорозі до освічення.

Дякуємо Господу що могли ми укріпити наші спільнотні зв’язки. Перед нами завдання вчинити нашу спільноту молоді апостолами посеред ровесників, згідно зі словами які нам подобається співати: «Ти візьми мене де треба, де живе в людей потреба».