Молоді та відважні, вони зустрілися тут, у Житомирі

Сьогодні, 23-го березня 2018 року було урочисто відкрито 26 Дієцезіальний День Молоді! До Житомира завітала молодь з різних куточків України. Майже 600 осіб з сорока парафій! Вже традиційно, першим привітав молодь Єпископ- емерит Ян Пурвінський. Слова Його Преосвященства були теплі та щирі. І ми сподіваємося чути їх ще не один рік!

Батьківські настанови до нас були скеровані від голови Організаційного комітету отця Вальдемара Павельця SAC та отця Яна Гергуша OFM. Церемонія відкриття та Адорація гармонійно доповнили позитивний настрій кожного з учасників 26-го ДДМ.
Свята Меса ввечері була особливою! Очолив Месу Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті.
Нунцій не лише вкотре дарував щирі посмішки та проявляв цікавість ледь не до кожного з присутніх у Храмі.

Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті вкотре успішно провадив науку під час проповіді.

Повна версія проповіді.  Проте варто зауважити глибоку мудрість Його Преосвященства. Більше 20 хвилин Єпископ роздумував разом з нами над словами Євангелія «Не бійся, Маріє! Ти бо знайшла ласку в Бога».

Нас було майже 600 осіб! І в цих роздумах кожен знайшов для себе такі слова, які ніби саме йому особисто були адресовані.
Після Святої Меси, сповнені Святого Духа, глибоких емоційних пережиттів та помітної втоми, учасники пройшли Хресну Дорогу вулицями міста Житомира.
Так минув перший Дієцезіальний День Молоді. Менше ніж за вісім годин стартує другий день! Нехай Милостивий Господь за ці 8 годин відновить нам сили та відкриє наші серця на Його Волю…
Олександра Кісельова