Музичний вікенд у Інституті святого Томи Аквінського в місті Києві

Готуючись запускати заочну програму музично-літургійного напрямку, запрошуємо 8-9 грудня 2017 року органістів, музикантів, хористів, канторів римо- та греко-католицьких парафій, а також усіх людей доброї волі ​на музичний вікенд у Інституті святого Томи Аквінського в місті Києві. Протягом уікенду музиканти та органісти, а також священики будуть мати з участиками заняття і лекції, присвячені літургійній музиці Заходу і Сходу. Також всі зацікавлені зможуть пройти прослуховування і більше дізнатися про новий навчальний напрямок при Інституті св. Томи.
Програма на різних умовах прийматиме як студентів, які вже мають базову музичну освіту та належать до католицьких парафій (навчально-формаційний напрямок), так і вільних слухачів (можливість вільного відвідування обраних лекцій для бажаючих).
Серед запрошених на вікенд лекторів і музикантів: регент хору святого Олександра у Києві Світлана Казнодій; органістка та музична діячка, заслужена артистка України Ольга Дмитренко, протодиякон Дмитро Болгарський – диригент, музикознавець,кандидат мистецтвознавства та знавець східної традиції церковного співу.
Аби взяти участь у вікенді, напишіть на адресу derevo.zhyttia@gmail.com до 4 грудня 2017 року.
Мотиваційний внесок за участь (добровільна пожертва) – 300 грн.
Для учасників не з Києва існує можливість нічлігу (кількість місць обмежена).