«Не бійся!» Враження після ДДМ у Житомирі

З 23 по 25 березня в Житомирі відбувся  ХХVI Дієцезіальний День Молоді. В ньому теж брала участь 20-ти особова група Оази Молоді з парафії Христа Царя Всесвіту з м. Новограда – Волинського.  Наша молодь прагне поділитися з вами як пережили ці дні:
«Бог дав мені можливість переживати ці дні молоді, від яких я багато взяв для себе. Різні повчання на тему як не боятися перешкод, труднощів, того хреста якого я несу впродовж життя. Я зрозумів, що потрібно ці перешкоди  переходити з радістю. Також я зрозумів, що на молитві буду роздумувати разом з Ісусом і Марією. Знаю, що моє життя є важливе і вмерти мені рано». (Віталій)

«Я пережила всього лише не повні три дні ДДМ, а маю в серці таке відчуття, ніби щойно повернулася з якихось двотижневих оазових реколекцій. Так міцно Господь до мене ще раніше ніколи не промовляв. І хоч таким гаслом цих днів молоді було «Не бійся», мене супроводжувала трошки інша думка. І я впевнена що Господь сам дав мені її. Він не зволікав. Почав говорити до мене відразу. Вже на першій адорації Він дав мені зрозуміти, що не лише я маю очікування від Нього на ці дні молоді, але і Він  чогось очікує від мене. Це полишення всіх потреб і прохань, з якими я раніше до Нього кожного дня зверталася. Він ніби сказав мені: «Зупинись! Я вже і так все знаю. Не мусиш всі ці дні мучити себе цими проханнями, нездійсненними потребами, Я вже почув тебе.» І я так і вчинила, лише прославляла Його у піснях під час тихої молитви. І цього було достатньо. Зараз коли ДДМ закінчився можу з впевненістю сказати, що пережила його на повну. Скористалася на максимум з тих благодатей, що Господь мені дарував. Я насправді пережила щось неймовірне». (Ярослава)

«Знаєте, колись я думав, що день молоді це щось не цікаве, не потрібне. Але коли приїхав, то побачив іншу дійсність. Пізнав, що це таке братерство, дійсно допомога друзів. Один священик сказав мені, що Бог потребує мене зараз і буде потребувати завжди. Зрозумів, як потрібна для мене спільнота». (Ярослав)

«По-перше моє перебуття на ДДМ дійсно змінило моє відношення до декількох речей. Хочу розповісти вам про прояви Божої любові до мене. Я почала відчувати, що Святий Дух дійсно присутній в мені. Божу любов я бачила в кожному, хто був зі мною поряд ці три дні. Я зрозуміла, що незважаючи на свої принципи, є люди кращі за мене. І ті страхи, які є в мені зовсім не страхи, а просто переживання. І не важливо що це за страх, якщо я буду з Богом, я дійсно буду щаслива. І що Бог буде точно зі мною». (Юлія)

«Коли я їхав на день молоді вперше, я не знав, що там буде, але приїхавши, то у перший день зрозумів, що в цьому місці просто шаліє Святий Дух. Усі були привітні та допомагали собі взаємно. Особисто мене цей день молоді перемінив з внутрішньої сторони. Потрібно довірити Богу, бо Він завжди буде зі мною і ніколи не покине, навіть тоді, коли я негідний підняти очей до Нього. І за все слава Богу!» (Володимир)

Ісус каже душі: «Чому переживаєте та непокоїтеся? Залиште мені турботу про ваші справи і все заспокоїться. Істинно кажу вам, кожний акт правдивої, сліпої довіри Мені – розв’язує важкі ситуації».

Нехай за все буде Господу подяка. Амінь.

                                                                                            с. Марієтта Мікса