Неділя доброго пастиря у Києві у парафії святого Олександра

Святу Месу очолив отець єпископ Віталій Кривицький Ординарій Київсько -Житомирський а також з ним співслужити Святу Месу отець єпископ-помічник Кам’янець-Подільської Дієцезії Радослав Змітрович, отець єпископ Станіслав Широкорадюк Коадютор Одесько-Сімферопольський, Апостольський Адміністратор Харківсько-Запорізької Дієцезії і отець єпископ др. Гебгард Фюрст з Німеччини, з дієцезії котра не одноразово допомагала і надалі допомагає Римо-Котолицькій Церкві в Україні. На Євхаристії також були присутні всі семінаристи Римо-Католицької Церкви в Україні, з нагоди кожно річного з’їзду усіх семінаристів з дієцезіальних семінарій України а саме з МВДС Святого Йосипа зі Львова, ВДС Святого Духа з Городка, ВДС Пресвятого Серця Ісуса з Ворзеля, Дієцезіальної Місійної Семінарії Redemptoris Mater з Вінниці, а також з Дієцезіальної Місійної Семінарії Redemptoris Mater з Києва.

У своїй проповіді отець єпископ Віталій Кривицький сказав:
«Господь збирає сьогодні у цьому храмі усіх людей які готові іти за Ним, які є цими служителями агнця, які готові взяти на себе ці обов’язки про які говорить Ісус. А так само взяти на себе благодаті які Господь дарує своїм дітям».
Отець єпископу свої проповіді підкреслив що всі обіцянки які дає Господь Він їх виконує, хіба що людина постукала не до цих дверей. 
На кінець проповіді отець єпископ запросив молитися за цих молодих людей котрій стали на дорогу цього покликання, щоб їх наповнила відвага Пастиря. Щоб вони відчули що Бог їх запрошує не бути господарями овець, а служителями овець. А також запросив до молитви за тих людей які є в суперечці з самим собою якщо не самим Господом, щоб вони насправді почули цей голос і не нехтували Ним.кл. Віталій Дмитришин