Новий рік у Карпатських горах

Цьогоріч, молодь парафії прокафедрального собору св. Олександра мала прекрасну подорож до Карпатських гір, де відсвяткувала та зустріла Новий рік. Гостинно зустрів столичну католицьку молодь осередок Карітас у с. Яблуниця, що на Івано - Франківщині. Моменти сміху та веселощів єдналися з тихими молитвами в каплиці, гучні ігри та забавки перемінювалися на смиренну та відверту розмову з Живим Богом під час адорації. Якась особлива родинність панувала на кожній Святій Месі. Ділення Словом Божим, розважання, сповідь, тематичні конференції - на все це знаходився час, і ми вдячні Господеві за те, що Він нам його подарував і ми його провели в такому прекрасному дусі християнської спільноти. Під час подорожі, кожен з нас мав свою певну функцію або завдання, з яким прекрасно впорався. Це прищеплює дисциплінованість, якої нам молодим бракує часами. А катання на лижах в Буковелі? Коли летиш на швидкості в тих лижах, розуміючи міць цієї сили, тоді дуже сильно відчувається, що саме в цей час Господь оберігає тебе, провадить тебе, не дає впасти, травмуватися. Як справжня родина ми зустріли свято Св. Сімейства. Зустріч Нового року проминула у цілковитій радості, адже кожен приймав участь у підготовці та у вдячності Господу за пережитий рік. Дякуємо всім, хто організував цю поїздку: с. Агаті, отцю за духовний супровід, осередку Карітас та його працівникам, настоятелю який спричинився до того, щоби вона відбулась. Відпочиваймо, прославляючи Бога!
Голинський Євген

Щоранку відкриваючи очі ми насолоджувалися прекрасним видом та дякували Богу за ці безцінні моменти. Люди які нас оточували були дуже різними але дещо нас об'єднувало і робило сильнішими. Ми - спільнота і з нами Бог. Ми всі є разом і задоволені, бо кожен з нас несе промінчик сонця у цей сірий світ, а черпаємо ми це сонце від Господа та найчастіше на таких виїздах, де ми можемо зміцнити нашу віру. В особливий спосіб впливають адорації, сповідь, щоденні святі меси та пісні які линуть з наших сердець!Напевно нікого з нас не оминули конференції які проводили о. Ромуальд та с. Агата. про покликання чоловіка та жінки. Ми зараз у такому віці, що саме час роздумувати на такі теми та усвідомлювати якими ми маємо бути і яка є наша роль. Також на свято св. Родини, я вважаю, що кожен з нас усвідомив наскільки ми любимо наших батьків і вдячні їм за все. Це було дуже необхідним для нас. Ми могли провести цей час весело та з користю! Походи в гори, катання на лижах, розмови з сестрою та отцем на різні теми, поїздки в Буковель,а особливо танці біля центральної ялинки - то було просто незабутньо! Кожному з нас буде не вистачати цих щирих посмішок та людей які мали можливість провести цей час з нами. Ми всі гуртом приймали участь у підготовці нового року. Кожен мав свої обов'язки і впоралися з цим на відмінно, особливо с. Агата, яка о 12:00 знайшла соняшникову олію, щоб врятувати наш салат! Мали дуже багато веселих моментів які назавжди залишиться у наших серцях. Дякуємо всім організаторам цієї поїздки і насамперед Богу за цей благодатний час!
Рудковська Яна

Дякую за чудову організацію, музичний супровід, веселий настрій, танці, теплу та невимушену атмосферу. Особливо складаємо слова вдячності за проникливі та влучні слова на конференціях, за проголошення Слова Божого. З нетерпінням чекаємо наступних зустрічей. Сила спільноти об'єднує молоді серця!
Маргошина Наталія
Дякую за гарно проведений час!! Це був час досвідчення Божої Любові та любові людської. Час радості та захоплюючих вражень. Найбільше запам'ятався момент адорації де я відчув близькість Христа та Його любов до своїх дітей. Сподобалися конференції які проводили наші духівники. Дякую за цей час і всім рекомендую проводити Новий рік у християнській спільноті!
Смик Сергій