Олевські враження від зустрічі чоловіків в Бердичеві

17 березня відбулась зустріч чоловіків в Санктуарії Матері Божої Бердичівської в місті Бердичів, під керівництвом о. Олега Сартакова.
Незважаючи на несприятливі погодні умови чоловіки приїхали з різних областей України, близько 150 чоловіків. Після реєстрації і знайомства, о. Олег провів конференцію на основі проповіді Папи Франциска під час інавгурації п’ять років тому, про життя св. Йосипа обручника Діви Марії, як приклад справжнього чоловіка, батька, в сучасному світі.
Також о. Олег розповів про Братство св. Йосипа – його обов’язки та мету. Після конференції поділені на групи чоловіки ділилися спогадами про своїх дідів. І тут неможливо не відмітити, що під час розмов у кожної людини в очах горів вогонь теплої та щирої любові до своїх дідів.
Наступним пунктом був намет зустрічі: читання уривку Святого Письма, і роздуми у тиші.
Далі Свята Меса з освяченням ікони св. Йосипа, яка буде подорожувати по парафіями ,і з 25.03 по 01.04 відвідає м. Олевськ, Храм Воздвиження Всечесного Хреста.
Після св. Меси чоловіки поклавши один одному руку на плече, молились один за одного 33 рази молитву «Отче наш».
А на завершення місцеві парафіяни почастували гостей канапками та чаєм, за що їм велика подяка, і помолившись Коронку до Божого Милосердя всі роз’їхались по домівках.
Михайло Чорногуз