ОСОБЛИВИЙ ВІДПУСТ

В невеличкому мальовничому містечку Іршанськ, що на Житомирщині, відбулася особлива відпустова урочистість Народження нашого Спасителя Ісуса Христа. Особлива бо не кожна парафія може мати такий привілей що на урочистість Різдва Христового мати відпуст, адже наша парафія має за покровителя саме Дитятко Ісус.
Урочисту Святу Месу звершував отець настоятель парафії бл. Гонората Козмінського з м. Коростень отець Віталій Квапіш а також наш настоятель о. Роман Безшкурий. Велика радість переповнювала серця парафіян, що в таку важливу хвилину переживають відпуст в своєму улюбленому храмі. 
Незабутній музичний супровід подарував хор " Троянди Марії" з парафії Матері Божої Скорботної з містечка Нова Борова. 
Святково прибраний храм, вертеп та радісний спів колядок надихнув замислитись над великою таємницею народження Ісуса Христа. Розділити радість святкування завітали гості з сусідніх парафій смт. Нова Борова, Хорошів та Коростеня.
Для парафіян нашої парафії ця подія стала справжньою радістю в спілкуванні, духовній єдності та братерській підтримці один до одного. Святкування відпустової урочистості завершилося святковим фуршетом та співом колядок на Славу Божу.

Лена Беляк