Освячення каплиці в с. Горіхове Коростишівського району

18 березня у с. Горіхове, Коростишівського району, відбулась неабияка подія: була освячена римсько-католицька каплиця для звершування Літургії та інших обрядів у цьому селищі та навколишніх селах.

Обряд освячення від імені єпископа здійснив настоятель Кафедрального Собору св. Софії у Житомирі, о. канонік Віктор Маковський. У проповіді він наголосив, що усі присутні є учасниками історичної події та й ще декілька років тому ніхто не міг мріяти про таку подію. Отець пригадав, що від моменту освячення цей Божий Дім стає виключною власністю Бога, відданий Йому та для Божої Слави і спасіння людських душ.

Також було приємно почути і слова подяки в адрес Олексія Криницького, парафіянина, котрий за свій власний кошт, та своїм трудом і працею збудував цей храм. Не бракувало теплих слів вдячності та привітання від Голови об’єднаної селищної ради Раїси Тарасюк, а також численних гостей цієї урочистості і зокрема від пастиря спільноти християн П’ятидесятників. Нехай Господь благословить усім добродіям та учасникам цієї події.
О. Андрій Бачинський