ПАЛОМНИЦТВО ОАЗИ ДІТЕЙ БОЖИХ ДО МАРІЇ

25 травня вирушило маленьке паломництво до Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві. Наша дорога розпочалася в селі Осиково, де Святу Месу  відправив настоятель о. Андрій Ковалевський. Діти, котрі завершували свій білий тиждень в білій одежі вслухувалися в настанови отця.
Після закінчення Служби Божої ми почекали на Модератора Руху Світло – Життя о. Олега Сартакова, котрий привіз групу молоді і с. Гелену Гонгало. До нас приєднався о. Христофор Якубчик Босий Кармеліт і ми вирушили як паломники до Матері Божої, дякуючи за отримані благодаті і просячи про опіку на літо.
В дорозі ми молилися розарій і віддавали Богу, через Марію всіх людей, яких зустріли. Особливо священиків, яких матеріальну підтримку ми відчули, коли о. Андрій Ковалевський нас супроводжував, щоб безпечно можна було йти  по трасі. А о. Сергій Серебровський привіз воду і солодощі дітям. Батьків дітей, котрі підтримували і допомагали в організації.
О 13.00 відбулася Свята Меса, котру очолив о. Сергій Серебровський та співслужив о. Олег Сартаков, котрий сказав проповідь. Втомлені, але радісні діти слухали о. Олега, котрий пояснював, як Господь промовляє до нас через природу. Отримавши світло на наше життя, паломницька спільнота закінчила зустріч агапою та конкурсами, які приготував о. Христофор.

Свята Маріє Матір Божа, молись за нас грішних.

                                                                                  С. Марієтта Мікса CDC