Персональні зміни (доповнено)

Отці Салезіяни:

  • о. Роман Циганюк SDB - з 17.06.2019 року отримав повноваження уділяти Таїнство Покаяння на час проживання на території дієцезії.

Згромадження Отців Найсвятішого Серця Ісуса (Серцани):

  • о. Андрій Собєрай SCJ - з 30.06.2019 року звільнений з обов’язків настоятеля парафії Пресвятого Серця Ісуса в с. Биківка та з 01.07.2019 року отримав повноваження уділяти Таїнство Покаяння на час проживання на території дієцезії;
  • о. Алойзи Мальхерчик SCJ - з 30.06.2019 року звільнений з обов’язків настоятеля парафії Св. Антонія в смт Миропіль;
  • о. Едвард Кожухівський SCJ - з 30.06.2019 року звільнений з обов’язків вікарного священника парафії Св. Антонія в смт Миропіль та з 01.07.2019 призначений настоятелем цієї ж парафії;
  • о. Сергій Плугарь SCJ - з 01.07.2019 року призначений настоятелем парафії Пресвятого Серця Ісуса в с. Биківка.

Орден Місіонерів Облатів Непорочної Марії:

  • о. Блажей Гавлічек OMI - з 30.06.2019 року звільнений з обов’язків вікарного священника парафії Зішестя Святого Духа в м. Чернігові.

Орден Братів Менших Капуцинів:

  • о. Антон Подгорний OFMCap - з 15.08.2019 року призначений вікарним священником парафії ПДМ Матері Церкви в м. Києві.

Орден Менших Братів Провінції Святого Михаїла Архангела:

  • о. Фіделіс Волністов OFM - з 18.07.2019 року призначений вікарним священником парафії Св. Йоана з Дуклі в м. Житомирі та отримав благословення Єпископа на капеланське служіння в одній з військових частин м. Житомира;
  • о. Кирило Тополевський OFM - з 31.08.2019 року звільнений з обов’язків вікарного священника парафії Св. Станіслава в м. Баранівка та призначений вікарним священником парафії Св. Йоана з Дуклі в м. Житомирі;
  • о. Граціан Дядюк OFM - з 31.08.2019 року звільнений з обов’язків вікарного священника парафії Св. Йоана з Дуклі в м. Житомирі;
  • о. Мирон Шалавінський OFM - з 31.08.2019 року звільнений з обов’язків настоятеля парафії Знайдення Хреста Господнього в м. Чуднів;
  • о. Павло Шевчук OFM - з 31.08.2019 року звільнений з обов’язків настоятеля парафії Св. Йоана з Дуклі в м. Житомирі;
  • о. Петро Новосельський OFM - з 01.09.2019 року призначений настоятелем парафії Св. Йоана з Дуклі в м. Житомирі;
  • о. Домінік Губчакевич OFM - з 01.09.2019 року призначений вікарним священником парафії Св. Станіслава в м. Баранівка;
  • о. Юстин Копитко OFM - з 01.09.2019 року призначений настоятелем парафії Знайдення Хреста Господнього в м. Чуднів;
  • о. Михайло Малих OFM - з 10.10.2019 року звільнений з обов’язків вікарного священника парафії св. Станіслава в м. Баранівка.

Орден Проповідників (Домініканці):

  • о. Петро Балог OP - з 01.08.2019 року отримав повноваження уділяти Таїнство Покаяння на час проживання на території дієцезії.

Товариство Католицького Апостольства (Паллотини):

  • о. Вальдемар Павелець SAC - з 13.09.2019 року звільнений з обов’язків кустоша та настоятеля парафії Фатімської Божої Матері в смт Довбиш, а о. Анджей Муха SAC призначений на його місце;
  • о. Валерій Дубина SAC - з 13.09.2019 року звільнений з обов’язків вікарного священника парафії Фатімської Божої Матері в смт Довбиш, а о. Ярослав Драган SAC призначений на його місце;
  • о. Анатолій Сіцінський SAC - з 13.09.2019 року призначений настоятелем парафії Христа Царя Всесвіту у м. Києві. До цього часу він був адміністратором цієї ж парафії;
  • о. В’ячеслав Гриневич SAC - з 13.09.2019 року отримав повноваження уділяти Таїнство Покаяння на час проживання на території дієцезії;
  • о. Гжегож Марчук SAC - з 01.10.2019 року призначений відповідальним за душпастирство англомовних прихожан парафії Св. Олександра в м. Києві.

Орден Св. Павла Першого Пустельника (Пауліни):

  • о. Майкл Окіка Уямаду OSPPE - з 10.10.2019 року отримав повноваження уділяти Таїнство Покаяння на час проживання на території дієцезії;
  • о. Михайло Пищик OSPPE - з 10.10.2019 року звільнений з обов’язків вікарного священника парафії Найсвятішого Тіла і Крові Ісуса Христа в смт Ружин.