Приміційна Свята Меса о. Андрія Педая

Неопресвітер о. Андрій Педай, який вчора отримав з рук єпископа Віталія Кривицького SDB Таїнство Священства, 24.06.2018 р. в Урочистість Народження Йоана Хрестителя, відправив свою першу (Приміційну) Святу Месу в конкатедральному соборі св. Олександра в Києві, де він проходив душпастирську практику як диякон і до цієї парафії він скерований єпископом служити вікарним священиком.

Проповідь виголосив о. Віталій Безшкурий, настоятель парафії св. Олександра.

Звертаючись до неопресвітера, о. Віталій наголосив, що в священстві дуже важливим є послух Церкві та єпископу, якому він присягнув слухатись його та його наступників. Також о. Віталій звернув увагу на Апостола Андрія, який привів свого брата Петра до Ісуса та на Йоана Хрестителя, який не зосереджував увагу на собі, а вказував на Ісуса, і закликав о. Андрія вести людей до Ісуса і вказувати на Нього.

Також о. Віталій вказав на цінність покликання до священства, на велич цього дару і закликав парафіян молитись за священиків, особливо за неопресвітерів о. Андрія та о. Павла.

На завершення Меси представники парафії привітали о. Андрія з цією великою подією в його житті, а молодіжний хор заспівав для нього. Потім о. Андрій уділив приміційне благословення для священиків, семінаристів, для мами, богопосвячених осіб і всіх присутніх.

С. Людмила Саганівська