Разом з Марією скажемо «Так» в нашому служінні Богу

Урочиста мелодія органу, святковий одяг, радісні обличчя. Якась таємнича атмосфера та піднесеність. Це легіонери київського коміціуму Легіону Марії «Матері Божої Благодаті» із міст Києва, Ірпеня, Броварів прийшли сьогодні, 9 квітня 2018 року в урочистість Благовіщення Господнього, на церемонію Аcies до костелу святого Миколая, щоб знову сказати «Так» найпрекраснішій діві, Матері Божій Марії.

Урочиста хода із запаленими свічками, молитви перед Пресвятими Дарами, відновлення присяги, уважне слухання Божого Слова, яке доторкнулось до серця кожного легіонера. І сьогодні ці ж серця вкотре запалали вірою та надією, любов’ю та відданістю. Сьогодні вони знову впевнено підтвердили свою обіцянку Діві Марії йти вперед проти темряви, бути сильними у боротьбі проти зла та впевненими у непереможній силі любові.

Як сказав духовний наставник коміціуму отець Тадеуш, бути легіонером дуже відповідально. Кожен, хто склав присягу Пресвятій Богородиці, ніколи не буде просто спостерігачем, ніколи не залишиться осторонь. Легіонер, як воїн, буде першим у боротьбі за дорогу світла, проголошення Божого Слова та Воскреслого Христа.

Подяка Богу за о. Віталія Безшкурого, о. Анджея Рак , о. Тадеуша Волос , о. Анатолія Сіцінського, о. Августина Сіцінського і діакона Адріана Котларскі, які провадили легіонерів у спільній молитві, були разом , розділяючи радість відновлення легіонерами вірності Пресвятій Богородиці та апостольському служінню.