Реколекції Руху «Світло-Життя» в Коростені

Місяць травень є найкращим місяцем весни. Цей період року присвячений Діві Марії, найдобрішій Ненці кожного з нас. Під хрестом Ісус віддав Марію своєму учневі Йоану, сказавши: «Ось Матір твоя!» (Йо 19, 27). І відтоді Марія є Мамою всіх людей на землі.
З 24 по 26 травня 2019 року в м. Коростень відбулися реколекції Руху «Світло-Життя» Хорошівського р-ну. Тему обрали «Об’явлення Марії». Організатори реколекцій – відповідальна пара спільноти «Домашня Церква» Хорошівського р-ну Андрій та Анжела Сидорчуки, духівник – настоятель Коростенської парафії бл. Гонората Козьмінського о. Віталій Квапіш. За спільним Євхаристійним столом згромадилися вірні з Хорошева, Коростеня, Малина, Рижан. Подружжя Петро та Людмила Венгловські із Коростеня гостинно надали спільноті свій приватний будинок, який служив нам реколекційним домом. Це супер!  

Звучали конференції про Лурд, Фатіму, Меджугор’є. Отець Віталій озвучив цікаву інформацію про Гваделупські об’явлення Богородиці (Мексика). Відбулися перегляди  художнього фільму «Пісня Бернадетт» про події в Лурді, а також документального фільму «Фатіма. Послання трагедії чи надії». Молилися Розарій з доповненнями.  Під час праці в групах учасники обговорили тему «Ким для мене є Непорочна?» Склали портрет послідовника Марії і постановили подбати про впровадження в життя риси, якої найбільш бракує, щоб бути подібним до Богородиці. Подружжя Сержанських  Валерій та Наталія з Хорошева дали прекрасне свідчення про поїздку в паломницький центр Меджугор’є. З їх слів – це незабутні відчуття. Свята Меса, Розарій, молитва Хресної Дороги, свідчення про навернення, зцілення – все це діє на духовні переживання прочан. Меджугор’є -  справжня школа молитви.


Завжди приємно, коли збираються брати та сестри в Ісусі Христі. Зарядка, спільна трапеза, веселий вечір – це також служить для об’єднання спільноти.
В неділю 26 травня ми розділили радість спільного пережиття Євхаристії з парафіянами костелу м. Коростень, адже у них було велике свято. Діти приймали з рук отця Віталія Квапіша своє Перше Причастя.


Завершилися реколекції спільною трапезою, яку в любові приготували разом члени Руху «Світло-Життя», батьки дітей, які вперше прийняли Євхаристійного Ісуса, парафіяни. А також отець Віталій організував інтеграційні танці на славу Божу.
 Богородиця хоче наставляти нас у нашому духовному житті. Даймо їй цю можливість!

    Андрій та Анжела Сидорчуки, смт Хорошів.