Різдвяна зустріч у Ворзелі

Хоча навчання і є одним з важливих елементів формування семінаристів, різдвяні свята завжди є довгоочікуваною подією, і не лише тому, що дозволяють на деякий час закрити підручники різного роду богословських та філософських наук, але передусім тому, що дають можливість семінаристам провести свята в родинній атмосфері своїх парафій.

Зазвичай цьому передує довгоочікуваний момент ламання оплатків та складання один одному різдвяних побажань. Тож і цей раз не став винятком…


20 грудня всі вихованці та форматори семінарії у Ворзелі складали один одному щирі братні побажання миру та світла, мудрості, витривалості, відкритості та любові. За доброю традицією на цій зустрічі, як і в багатьох схожих подіях в семінарії, був присутній єпископ Віталій Кривицький, ординарій Київсько-Житомирської дієцезії, який після прочитаного Євангелія та батьківського і братнього заклику бути свідками миру, розділив з кожним різдвяний оплаток.


Зустріч закінчилася співом різдвяних колядок, як молитви усвідомлення величі та близькості Бога, що є серед нас. Тож нехай ці співи наповнюють наші серці і стануть щирою молитвою вдячності Господу, а щирі вітання – заступницькою молитвою про потрібні для нас дари, а особливо дар миру в наші серця та наше суспільне життя.