Різдвяні привітання єпископа-ординарія Київсько-Житомирської дієцезії Віталія Кривицького.
Улюблені в ісусі Христі брати і сестри!
Щиросердечно вітаю вас з різдвяними святами, які настали. Щиро вітаю вас із цим святом Перемоги!
Так, ми всі чекаємо Перемоги. Так, ми всі вже втомилися у нашому очікуванні справедливості і справжнього миру. Але пам'ятаймо, що це Він його приносить, і навіть тоді, коли це відбувається непомітно, Він є Богом поміж нами.
Еммануїл — Він оселився в наших серцях, Він приходить до нас у своєму Слові Він приходить у Святих Таїнствах, Він насправді ближче, ніж ми сподіваємося його знайти.
Отже, сьогодні бажаю кожному із вас відчути присутність Бога, бажаю кожному втомленому відчути, що це Він — Той, Хто підтримує наші руки, Хто надає нам нових сил для подолання тих викликів, яких ми маємо чимало на кожен день. Звертаюся до кожного втомленого — хто, можливо, навіть втратив надію: Він — добрий порадник, Він — Князь Миру, Він змінює ситуацію так, як ми навіть не могли б собі спроєктувати.
Тож приймімо Його сьогодні, приймімо по-справжньому і принесімо тим людям, що втомилися, як і ми, однак не знають, Хто насправді є їхнім Спасителем. Принесімо Христа нашим близьким і говорімо, повторюймо, що Бог оселився між нами, що Бог є з нами, що Його мир вже сьогодні починає квітнути. А ми — Його провісники, що мають донести Його навіть до краю землі, до тих закутків, що так спраглі Бога.
Отже, вітаю вас сьогодні з цією доброю новиною: Христос нам народився! Вітаю і бажаю всяких Божих благодатей, бажаю наснаги, здоров'я, сил, особливо для тих, хто захищає нашу Батьківщину, хто несе на собі тягар цієї жорстокої війни. З нагоди цих свят молімося за навернення всіх наших неприятелів; молімося за тих, хто сьогодні ще не пізнав Бога і не відкрився Йому, щоб ці свята були чудом не тільки для нас, а й для цілого світу, щоб він побачив, як насправді діє Бог.
Христос народився! Славімо Його!



