Різдвяний концерт в парафії св. Йоана з Дуклі

Парафія св. Йоана з Дуклі щедро обдарована музичними талантами, які рік за роком з глибокою вірою та вдячністю співом прославляють Бога, та Різдво - це особливий тендітний подих див і надії. Час, коли "дарувати радість" стає глибинним прагненням кожного. Час, коли серце сповнюється Любов'ю, Миром і Добром під звуки колядок і тихого співу колискових для маленького Спасителя світу. Час, коли усі Таланти та Дари від Бога по-особливому звучать в душах, відкриваючи життя на прагнення розділити це з ближніми...Час, коли спів сягає Неба, звіщаючи щастя усього світу.

...це час, який кожен прагне якомога найдовше затримати у своєму серці, відчути усією душею благодать істинної Радості...

Різдвяний концерт, на який з таким нетерпінням чекали усі парафіяни, подарував таку можливість кожному. Кожен міг осягнути міць Віри під спів хору "Magnificat", зігритися теплом Надії при одному погляді на маленьких співочих янголят з хору "Мрія" та проникнутись всеосяжністю Любові разом з молодіжним хором "Джерело". Це й було маленьке різдвяне диво. Адже навіть у переддень закінчення різдвяного періоду усі присутні на концерті мали можливість принести у свої домівки, життя та серця частинку Неба, Світло Різдва, яке не обмежене літургійним календарем.

Плейлист з виступами (оновлюється):

Дякуємо усім, хто плекає свої Божі Таланти та щедро ділиться ними з кожним, запалюючи вогонь у наших серцях!

Огороднійчук Альона