РОЗАРІЄВИЙ ЄРИХОН - ОГОРНІМО МОЛИТВОЮ УКРАЇНУ!

Запрошуємо всіх вірян та людей доброї волі мобілізуватись до посиленої молитви! З 1 по 13 травня - безперервна молитва Розарію за нашу Батьківщину. 

Чому саме зараз? 

Життя нашого народу останніми роками позначене зневірою та відкиненням Бога, стражданням та болем, скорботою та розпачем, поділами та протистояннями, катаклізмами та труднощами, а впродовж кількох останніх місяців чи не весь світ охоплений пандемією, яка вражає щоразу більше людей. Хтось втратив близьких або рідних, хтось – роботу або здоров’я, а хтось – радість та надію на краще життя. Однак ми як християни, сповнені довіри до Божого провидіння та уповаємо на Боже милосердя, спостерігаючи за всім цим, прагнемо ще більше довіряти Господу, особливим чином через молитву.

Чому Розарієвий Єрихон? 

 

Читаючи Старий Завіт, бачимо, що історія повторюється і труднощі, які переживав обраний Божий люд, подібні до наших, хоча, може, часи, географія, дійові особи – вже інші. Давнє місто Єрихон, яке асоціюється з символом гріха та язичницького культу, впало завдяки витривалій та безперервній молитві ізраїльтян. Це спонукає нас єднатись у цілодобовій молитві Розарію.

 

Сприятиме нам у цей час фатімське послання, яке «міцно пов’язане з призначенням Церкви і людства», як про це писав святий Йоан Павло ІІ і заохочував до нього «постійно повертатись», до послання, яке у своїй суті містить істину і заклик самого Євангелія: навертатись до Бога.

 

Кілька років тому ми переживали видатний ювілей – 100-річчя фатімських об’явлень. Маємо велике щастя – жити у цей час. Нехай прагненням нашого серця буде повторне віддання себе, парафій та нашого народу під опіку Пресвятої Діви Марії, Яка як покірна Слугиня Господня завжди веде до Свого Сина та вказує на Нього. 

 

Знаки часу

Папа Франциск у своєму зверненні заохочує нас ще більше відкрити красу молитви Розарію, підкреслюючи, що «спільне споглядання обличчя Христа разом із серцем Марії, нашої Матері, ще більше згуртує нас в одну духовну родину та допоможе здолати випробування», яке переживаємо (Лист до всіх вірних, 25.04.2020).

Що я маю робити? 

Коли буде оприлюднена таблиця для запису учасників, які мають бажання у відповідну годину та день брати участь у Розарієвому Єрихоні, вписати своє ім'я (деталі згодом). Протягом однієї години там, де я перебуваю, молитись Розарій у поданих нижче намірах. 

 

Наміри молитви 

винагородження Богу за гріхи наші та цілого світу, за всі зневаги та образи Діви Марії;

припинення пандемії коронавірусу, за весь медичний персонал та тих, кого торкнулась хвороба;

миру та припинення кровопролиття в Україні;

духовного відродження нашого народу;

про нові покликання до священства та богопосвяченого життя.


Коли відбуватиметься Єрихон?

1-13 травня 2020 року 

Початок – 1 травня о 19:30 в каплиці КМЦ-EWTN.

Завершення – 13 травня о 18:00, Свята Меса в Санктуарії Матері Божої Фатімської у Довбиші.

Решта деталей буде подана згодом! Просимо про поширення інформації!

передрук: https://kmc.media/