Офіційно

Лист Placuit Deo з іринейського погляду

о. Енріке Лопес Імбернон

Святий Іриней, єпископ Ліонський, захисник істинного християнського вчення і протягом століть визнаний учителем правд віри, нещодавно був проголошений Папою Франциском Doctor Unitatis Вселенської Церкви. Це дослідження є відповіддю на заклик Папи пізнати скарби вчення святого учителя. З цією метою я пропоную іринейське перечитання листа Placuit Deo Конгрегації віровчення про християнське спасіння. Його основні аспекти були глибоко розвинуті завдяки попереднім дослідженням вчення цього Отця Церкви, які глибоко розкривають актуальність і богословську важливість його творів для відкриття істини спасіння Ісуса Христа сучасному світові.

ЗВЕРНЕННЯ ЄПИСКОПІВ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ

Всечесні Отці та Богопосвячені Особи!

Улюблені у Христі Брати і Сестри!

Війна Росії проти України, яку вже так довго і виснажливо переживаємо, не вщухає. В останні дні, наростання воєнного конфлікту, звертає нашу увагу на потребу посилення молитви про завершення війни та про мир у нашій країні!

КОНФЕРЕНЦІЯ ЄПИСКОПАТУ УКРАЇНИ СКАСУВАЛА ОБМЕЖЕННЯ, ЩО СТОСУВАЛИСЬ КОРОНАВІРУСУ

Декрет Конференції єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні про скасування усіх обмежень та рекомендацій, які відносилися до душпастирської праці та поведінки вірних в храмах в часі пандемії коронавірусної інфекції. 

ЗВЕРНЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ ЄПИСКОПІВ УКРАЇНИ

Всечесні Отці та Богопосвячені Особи!

Улюблені Брати і Сестри!

Ми всі добре знаємо, що однією з важливих тем Фатімського послання є прохання Богородиці про присвячення Росії Її Непорочному Серцю. Марія наголосила, що якщо Святіший Отець це зробить, Росія навернеться, і світ зазнає тривалого миру.

Що таке Комісія у справах віри?

Комісія у справах віри (скорочено КСВ) є помічним органом єпископу Ординарію на взірець Конгрегації Доктрини Віри (латиною Congregatio pro Doctrina Fidei , скорочено CDF), яка, в свою чергу, відома від заснування як Свята інквізиція, а пізніше як Свята канцелярія. Комісія у справах віри є органом єпископської Курії Київсько-Житомирської дієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні.

Сторінки

Підписатися на Новини - Офіційно | Київсько-Житомирська Дієцезія Римсько-Католицької Церкви в Україні