СВІТЛО-ЖИТТЯ КИЇВСЬКО-ЖИТОМИРСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ В ГОСТЯХ У МАМИ

В календарі подій оазовичів у березні виділена одна особлива субота – коли вся спільноти збирається у Санктуарії Матері Божої Бердичівської. Цьогоріч це 10 березня – сонячний весняний день , і більше півтори сотні осіб, як і годиться добрим дітям, на вихідні приїхали до Мами. Подружжя, діти, молодь та дорослі особи з Києва, Хорошева, Новоград-Волинського, Житомира та Бердичева – члени Домашньої Церкви, Оазису Молоді та Дорогоцінної Перлини разом зібралися на День Спільноти.
«Непорочна – є для мене найдосконалішим прикладом Нової Людини цілковито відданої Христові у Святому Дусі….»  говорить другий дороговказ формаційної дороги о. Франциска Бляхницького.  Тому особа Метері Божої є близька і кожному члену Руху Світло-Життя, кожен намагається її наслідувати і належним чином шанувати.
Великопісний день спільноти за темою «Віддання Непорочній» відкрили привітальним словом Дієцезіальна пара Ігор та Олена Федорчук. Паломників також привітав настоятель монастиря о. Рафаїл Мишковський OCD.
Першою важливою подією у програмі стала складання подяки подружжям, які завершили свої трирічні служіння районних пар Домашньої Церкви. Василь та Юлія Маслій  - служили у Новоград-Волинському районі, Вадим та Антоніна Носові – у Київському, Віктор та Олена Бєляк - у Хорошівському.
Далі спільнота занурилась у тему Дня слухаючи конференцію о. Максимільяна Подвіка OCD про Непорочне Зачаття Богородиці, ділячись у малих групах власним досвідом віддання свого життя Ісусові через Непорочну, роздумуючи у Наметі Зустрічі над фрагментом Благовіщення, слухаючи свідчення дії Заступництва Богородиці.
Центральною подією – стала урочиста родинна Євхаристія, яку очолював єпископ нашої дієцезії Віталій Кривицький, співслужили модератор  Руху Кам’янець-Подільської дієцезії о. Петро Глувка, модератор Київського району о. Лаврентій Жезіцький OSPPE, господар святині о. Рафаїл Мишковський OCD, о. Віталій Бартков’як, та уділяли Таїнство Сповіді о. Олександр Кушлак OSPPE і о.Сергій Серебровський.
Владика Віталій під час проповіді закликав спільноту до якісного формаційного життя, до активної християнської позиції у світі та в Церкві та запропонував кожному з присутніх перевірити свої відносини з Богом контрольним питанням «чи знаю я Бога? чи лише про Бога?».
Після пастирського благословіння відбулися ще кілька важливих актів – передання служінь трьох районних пар, складання обітниць кандидатів до Круціяти Визволення Людини, Духовного Усиновлення Ненароджених дітей та прийняття до грона Домашньої Церкви нового і першого кола з с. Корчак, де знаходиться Центр Світло-Життя у Київсько-Житомирській дієцезії.
Смачною і радісною кодою  Дня Спільноти, традиційно стала, гостинна агапа від Бердичівської спільноти Руху.
Дякуємо Матері Божій, що зібрала і прийняла нас, а Господь благословив гарною сонячною погодою і своєю Святою Присутністю!

передрук: www.svitlo-zhyttja.kiev.ua