Свячення дияконату і пресвітерату в Києві

29 травня 2021 року, в катедрі св. Олександра в м. Києві відбулися свячення дияконату і пресвітерату.  Дияконські свячення прийняли семінаристи Антон Пантус і Павло Бичинський, а свячення пресвітерату – диякон Микола Пантус. Свячення уділив єпископ ординарій Київсько-Житомирський Віталій Кривицький. Співслужили єпископ Станіслав Широкорадюк, ординарій Одесько-Сімферопольський, єпископ-помічник Олександр Язловецький та численно зібрані священики, семінаристи, богопосвячені особи та парафіяни.
Під час проповіді єпископ Віталій підкреслив, що священник повинен завжди пам’ятати, що він помазаник Божий і що в першу чергу має старатися про зростання любові до Того, хто його покликав.
Під час Літанії до Усіх Святих кандидати до свячень лежали долілиць хрестом, а присягнувши правлячому єпископу послух, отримали літургійні шати. Вперше у житті вони далі стали за вівтар як священник і диякони.

Новий священник і диякони – це велика радість для Київсько-Житомирської Церкви. Після Причастя слово взяв єпископ Станіслав Широкорадюк, який звернувся з теплими словами до неопресвітера і дияконів. Від імені нововисвячених, слова подяки промовив о. Микола Пантус.

С. Людмила Саганівська