Свячення пресвітерату в Києві

Суботній ранок 23червня 2018 р., хоч і видався похмурий і дощовий, був сповнений радісних переживань. Храм св. Олександра, святково прикрашений, наповнювався людьми, незважаючи на те, що була робоча субота.
Сьогодні двоє дияконів Дієцезіальної Місійної семінарії «Redemptoris Mater» Павло Щука та Андрій Педай отримали свячення пресвітерату, які їм уділив Його Преосвященство Віталій Кривицький SDB, єпископ Київсько-Житомирський.

Він очолив Святу Месу у співслужінні з єпископом-помічником Кам’янець-Подільської дієцезії Радославом Змітровичем, ректором семінарії «Redemptoris Mater» о. Романом Греком, ректором ВДС Пресвятого Серця Ісуса о. др. Русланом Михалківом та з численними священиками.

У проповіді єпископ Віталій наголосив, щоб неопресвітери перебували в любові до Бога і до усіх людей, яким вони будуть служити.

На св. Месі були присутні мами та рідні неопресвітерів, неокатехуменальні спільноти з Вінниці та Хмельницького, численні парафіяни.

Урочиста атмосфера, радісний спів підкреслювали значення цієї події, адже Церква Київсько-Житомирська отримала двох нових священиків, які будуть турбуватися про спасіння Люду Божого в місцях свого служіння.


С. Людмила Саганівська