Святкування Різдва Христового у місті Олевськ

2017 рік - особливий рік, і ми запам'ятаємо його назавжди! Тому, що саме з цього року 25 грудня (коли ми святкуємо свято Різдва Христового) зробили офіційним вихідним для всіх українців. За що ми безмежно вдячні нашій державі.
В Олевську у парафії Воздвиження Всечесного Хреста у цьому році також відбулися деякі зміни, а саме те, що парафіяни об'єдналися та створили невеличкий хор, почали вивчати додатково колядки, для того щоб прославити народження Ісуса Христа не тільки у нашому храмі, а й у самому центрі міста Олевська. Таку пропозицію прославлення запропонували прихожани Олевських протестантських Церков, так як з цього року всі їх конфесії почали святкувати Різдво теж 25 грудня. У порівняні з попереднім 2016 роком, то святкували ми й лише одна протестантська Церква "Осанна".


У центрі міста Олевськ, біля святкової ялинки зібралося чимало людей, як глядачів так і учасників. Відчувалася святкова атмосфера свята, ніби справді сам малесенький Ісус Христос дійсно теж був разом зі всіма у нашому місті. Найперша виступила зі святковими колядками та співом прославлення наша парафія Воздвиження Всечесного Хреста на чолі з настоятелем Отцем Ігорем Скомаровським.
В Олевську нараховується три протестантських Церкви, а саме: Церква "Спасіння", Церква "Осанна", Церква "Нове Покоління" які також по черзі зі своїми пастирями через спів колядок, показували свою любов та радість, що народився Ісус Христос. Всі чотири Церкви досить гарно підготувалися та справді раділи та захоплювалися цим чудовим святом Христового Народження! Глядачі всі були заворожені їх співом....і на весь центр міста лунали радісні колядки! Настоятелі Церков вітали всіх жителів Олевська з цим світлим святом. Неодноразово можна було почути, що вони закликали всіх людей, і тих хто вже пізнав, і тих хто ще шукає Господа, що найголовніше наше завдання, це щоб цей маленький Ісус народився у нашому серці, щоб ми Його почали більше пізнавати, довіряти Йому та покладатися лише на Нього, і отоді буде справді свято Різдва Христового!
Христос Народився! - Славімо Його!
Аліна Павлушенко