Таїнство Миропомазання у Києві

23 травня 2021 р. в Урочистість Зішестя Святого Духа в катедральному храмі св. Олександра під час центральної св. Меси  єпископ Київсько-Житомирський Віталій Кривицький SDB уділив Таїнство Миропомазання сорока кандидатам з усіх парафій Києва. Кандидати до Миропомазання готувалися протягом року до прийняття цього Таїнства. Це велика подія в їхньому житті, це входження в доросле життя віри.

Єпископу співслужили настоятель катедрального храму св. Олександра о. Станіслав Інжиєвський та Президент Карітас-Спес Україна о. Петро Жарковський. Підкреслювали значущість цієї Урочистості активна участь молоді в літургійних читаннях, Молитві вірних, процесії з  дарами, а також декорація, чудові букети квітів та спів хору.
Вірні, укріплені дарами Святого Духа, сповнені радості та піднесення, разом з єпископом та священиками після св. Меси зробили спільне фото на сходах святині.
Нехай Святий Дух, дари якого сьогодні отримали парафіяни з усього Києва, провадить їх до щораз більшої християнської зрілості і відважного крокування за Ісусом.

С. Людмила Саганівська CSM