У Києві відбулась Всеукраїнська хода на захист прав дітей та сімей


Третя Всеукраїнська хода на захист прав дітей та сімей, яка цього разу відбулася під гаслом “Щаслива родина – здорова Україна”, розпочалася в Києві на Софіївській площі, біля однойменного собору, який є тисячолітнім свідком зростання Української держави та її багатокультурного та різнорелігійного суспільства.


На зустрічі були присутні представники різного роду релігійних організацій, та звичайно католиків латинського обряду. Серед римо-католиків були представники парафій та парафіяльних груп з Києва, Житомира, Рівного, Кам’янець-Подільського, Вінниці, Бердичева, Новоград- Волинського, та багатьох інших міст та містечок.


Головною метою організації такого заходу було пригадати оточуючим про те, що Бог має свій задум щодо життя людини і що родинне життя, сім’я і взагалі людська тілесність є чимось, що можна виміряти мірою добра і моральності. Центральними вулицями Києва хода пройшла до Площі Конституції. На закінчення єпископ Віталій Кривицький, який очолював організаційний комітет ходи, заохотив усіх присутніх, яких налічувалося близько 6-7 тисяч, бути свідками християнських цінностей. Останньою крапкою зустрічі стала загальновідома співана молитва “Боже я молюсь за Україну”, яка з площі біля Маріїнського палацу понеслась над річку Дніпро, щоби випросити у Бога Україні мир та вірність його заповідям.