У Зарічанах триває відпочинок для безпритульних людей

З 25 вересня по 2 жовтня Карітас-Спес Україна під проводом місіонерів Облатів організував відпочинок для безпритульних людей з Києва, який відбувається в с. Зарічани Житомирської обл. Збір розпочався молитвою в храмі св. Олександра, єпископ Віталій Кривицький помолився та благословив зібраних 53 безпритульних людей. По приїзді та вечері група зібралася при вогнищі. Бездомні знайомилися між собою, співали разом пісні та славили Господа. Наступного дня гості почали входити в передбачений ритм, який передбачає як духовні вправи так і фізичний відпочинок. Щодня є молитва розаріем про мир в Україні та Коронка до Божого Милосердя, всі інтенції записуються у книгу.Помимо молитов та розважань, безпритульні мають можливість займатися спортом, грати в шахи, а також мають свої обов'язки по дому та кухні.

Брат Себастьян Янковський ОМІ, котрий є відповідальний за цей захід і котрий має великий досвід у праці з бідними, намагається не лише дати бездомним тиждень відпочинку, але й зробити з них спільноту, у котрій кожен досвідчуючи милосердя сам захоче ділитися ним з ближніми стаючи відповідальним та вдячний перед Богом.

В п'ятницю табір має намір відвідати єпископ Віталій, котрий очолить Євхаристію. На реколекціях також працюють волонтери серед яких є постуланти з Обухова Роман та Сергій, котрі приїхали до Зарічан з братом Себастіана.Такі духовно відпочинкові заходи для безпритульних людей відбувається що року. Незалежно від віку та релігійних світоглядів всі присутні об'єднуються в одну дружню родину.Всі присутні дуже вдячні Богу і доброчинцям які сприяли, щоб ці зустрічі відбулись.