У Житомирі відбулася екуменічна молитва за єдність християн

У межах щорічного Тижня молитов за єдність християн, який традиційно триває у другій половині січня, у храмі святого Йоана з Дуклі міста Житомир відбулася особлива подія — спільний молебень представників різних християнських спільнот міста.

Цьогорічна зустріч пройшла за участі духовенства та вірян, серед яких активну роль відіграла парафія святого Василія Великого УГКЦ. Захід, організований за сприяння Ради Християнських Церков Житомира й області, став видимим свідченням єдності християн у прагненні до справедливого миру та братерства.

 

 

 

 

У храмі пліч-о-пліч молилися духовенство і миряни, досвідчені душпастирі та активна молодь, поєднані спільним прагненням до єдності, взаємної поваги та братньої любові у Христі. Учасники засвідчили, що, попри різноманіття традицій і обрядів, нас єднає одна віра, одне Хрещення і один Господь.

Лейтмотивом зустрічі стали слова з Євангелія від Йоана: «Щоб усі були одно», які сьогодні звучать як заклик до консолідації зусиль у волонтерстві, капеланстві та взаємній підтримці.

Нехай ця спільна молитва стане ще одним кроком на шляху до єдності, якої прагне Христос, а Господь благословить наші зусилля та провадить нас дорогою миру і братерства!

Фото: о.Олег Лучка