17 листопада 2024 року єпископ-ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький відвідав парафію Успіння Пресвятої Діви Марії у місті Умань.
Канонічна візитація — це спосіб здійснення єпископської влади, покликаний зміцнити стосунки між ординарієм та католицькими громадами, що належать до його дієцезії, а також їхніми душпастирями. Згідно з приписами Церкви, такий візит має відбуватися у кожній парафії принаймні раз на п’ять років.

Під час канонічної візитації єпископ Кривицький поспілкувався з вірними єдиної в Умані римо-католицької парафії та з її настоятелем, отцем Альбертом Гаспаряном. Таке безпосереднє спілкування віч-на-віч є необхідною умовою єпископського служіння для того, щоб знати, чим живуть місцеві вірні, з якими викликами вони стикаються, і відповідно забезпечувати їхні духовні потреби згідно з завітом Христа: «Паси Мої вівці!» (Йн 21, 16).
У час війни, коли душі вірних зранені скорботою та втратами, спустошені втомою, страхом, невпевненістю у прийдешньому дні, нагода зустрічі спільноти з її пастирем має особливе значення.




