Урочистість Божого Тіла в Новограді – Волинському

Католики міста Новограда – Волинського 3 червня урочисто переживали свято Божого Тіла. Історія цього святкування сягає ХІІІ століття, коли підчас тривання засідання  Латеранського собору у 1215 році прийнято догмат про транссубстанцію, тобто переміні хліба і вина в Тіло і Кров Господа нашого Ісуса Христа, з захованням натуральної форми смаку і вигляду хліба.
На святу Месу о годині 9.00 приєдналися до нашої парафії Христа Царя Всесвіту вірні приходу Воздвиження Всечесного Хреста разом з Настоятелем о. Яном Сафінським і Сестрами Найсвятішого Серця Ісуса. Для віруючих людей найважливіша є Євхаристія і прийняття Ісуса під видом хліба і вина. Боже Тіло – це свято, коли католики хочуть похвалитися Тим Хто для них найцінніший – Ісус укритий в Пресвятих Дарах.  О. Віталій Луковський настоятель нашої парафії підчас проповіді підкреслював, що Ісус є Скарбом, якого потрібно цінувати і берегти.
Процесія з Пресвятими Дарами вулицями нашого міста була  знаком єдності і віри.
Під час її тривання підійшли до мене люди і спитали, що це відбувається. Після пояснення сказали, що це дуже гарно, що католики в такий спосіб прославляють Ісуса.
Чотири вівтарі приготували: 1. Розарійні Кола, 2. ІІІ Закон святого Франциска, 3. Вірні парафії Воздвиження Всечесного Хреста, 4. Легіон Марії. 

Процесія закінчилася урочистим благословенням в храмі Христа Царя Всесвіту. Вірні поверталися додому йдучи вулицями, посипаними квітами, ніби по святій землі, якою ходив і ходить Сам Ісус Христос.

 

                                                                           С. Марієтта Мікса