Урочистість св. Петра і Павла в Новій Боровій

29 червня парафія в Новій Боровій, переживала свій другий відпуст на честь покровителів храму – святих Петра і Павла. Урочисту подію відвідала дуже велика кількість гостей, які приїхали з навколишніх містечок та сіл. Службу очолив єпископ Ян Пурвінський у співслужінні з отцями Романом та Віталієм Безшкурими. Саме єпископ Ян, багато років тому, був першим настоятелем цієї парафії, а сьогодні, як єпископ-емерит відвідав свою паству. Перед початком Літургії було освячено нові образи святих Петра і Павла.
Під час проповіді єпископ Ян показав святих Апостолів, як тих, хто мав свої слабкості, недоліки і гріхи. Але повна довіра до Христа, віра в пробачення і Боже милосердя, дозволили їм зробити великі речі в Церкві - вони стали великими апостолами та з відданістю служили Господу. Саме вони, стали посудиною, яка поширювала віру. Єпископ заохочував всіх присутніх згадати про своє покликання до святості та не знеохочуватись слабкостями та невдачами.
Парафіяльний хор своїм прекрасним співом прикрасив сьогоднішнє свято. На завершення Святої Меси, після євхаристійної процесії, лунали слова подяки єпископу Яну. Квіти, як вираз вдячності від всіх парафіян. Зворушливим моментом став нематеріальний подарунок – обійми всіх зібраних в храмі діточок, які ринули до єпископа, щоб отримати його благословення, та просто притулитись.
Для багатьох людей, які молились сьогодні, як одна Христова Церква, це свято нагадало і минулі події.  Капличку, до якої приходили молитись, отримувати святі Таїнства, пізніше новий костел, який вони будували власними руками. Саме єпископ Ян був першим священиком, який показував дорогу до Бога, вчив молитви, уділяв таїнств. Ці всі спогади лунали вже після Святої Меси, коли була можливість підкріпити свої сили та спілкуватись.

Храмове свято – це хороший привід для вдячності та відновлення своїх сил для дальшого поширення Царства Божого серед себе та інших.