Великоднє привітання єпископа Віталія Кривицького

Єпископ-ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький вітає всіх людей доброї волі зі святом Христового Воскресіння: Великдень — це не просто спомин про давню подію, це жива істина, яка дає нам силу у труднощах.

Запрошуємо до перегляду повного відеопривітання: