ВІДПУСТ В ОСИКОВО

16 листопада парафія Матері Божої Остробрамської в Осиково переживала своє храмове свято. На урочистість Настоятель  о. Андрій Ковалевський запросив священників, котрі розділяли з нами цей день. Головним служителем  був о. Віталій Прилепа, разом з ним співслужили о. Олег Козаченко, о. Олександр Анісков, о. Ігор Скомаровський, о. Кшиштоф Урбаньскі  та Настоятель. Зібралися не тільки парафіяни, але вірні з навколишніх парафій.

На початку Святої Меси о. Андрій підкреслив, як важливою є Марія в нашому житті через ікону Остробрамську. Як багато чудес і зцілень відбулося за заступництвом Марії, котра царює як Мати Милосердя. Вона є підтримкою для тих, яким важко і загубили дорогу до Бога.
Під час проповіді о. Віталій Прилепа поділився з вірними своїм досвідченням з Господом. Зворушливо підкреслював, як прекрасною є ця дорога, хоча Бог провадить через різні випробування. Парафіяни добре знають, що опіка Матері Марії є найкращою. І тому підчас процесії з дарами між іншими, Кулик Валентин приніс образ Марії, який сам намалював, де Марія в своїх долонях тримає всіх вірних з Осикова. Багато людей змогло прийняти Ісуса під видом хліба і вина. Після завершення Літургії відбулася процесія з Пресвятими Дарами навколо храму. Спільною агапою закінчилась урочистість на честь Матері Милосердя.

С.Марієтта Мікса CDC