Вігілійна Свята Меса в парафії св. Олександра

Урочисту Месу Пастирів у Вігілію Різдва Христового в конкатедральному храмі св. Олександра в Києві очолив Ординарій Київсько-Житомирської Дієцезії єпископ Віталій Кривицький  у співслужінні з Апостольським Нунцієм в Україні Архієпископом Клаудіо Ґуджеротті, єпископом Богданом Дзюрахом, секретарем Синоду Єпископів УГКЦ, та з численними священиками східного і західного обрядів.
Вщерть заповнений храм, сяючі вогники запашних ялин, вертеп, декорація перед вівтарем, піднесений спів хору, та ще більше приготовані протягом Адвенту серця вірян, очищені в таїнстві Поєднання, зміцнені словом Божим під час реколекцій, відкриті, щоб прийняти новонародженого Христа – усе це ще більше допомагало пережити радість Різдва Христового. Уважно слухаючи проповідь єпископа Віталія та переживаючи Євхаристію, кожен відчув це неймовірне Світло з висоти, яке Бог у своїй ревній любові дав нам у малій Дитині, яке змінило хід історії, та кожну особисту історію людини, яка повірила і відкрилась на це Світло, яке випроваджує з кожної темряви.

На закінчення Меси зі словом привітання звернувся до присутніх Архієпископ  Клаудіо Ґуджеротті та єпископ Богдан Дзюрах. Після Меси парафіяльний хор «Inspiratum» порадував присутніх співом улюблених колядок.

С. Людмила Саганівська CSM