XXVI Дієцезіальний День Молоді

Вельмишановний Отче Настоятелю!
Дорога Молоде!

"Не бійся, Маріє! Ти бо знайшла ласку в Бога." Лк 1, 30
Святіший Отець Йоан Павло ІІ під час зустрічі з молоддю у Львові 26 червня 2001 року сказав: «Дорога молоде, ваш народ переживає важкий і складний перехід від тоталітарного режиму, що пригнічував його протягом стількох років, до нарешті вільного й демократичного суспільства. Свобода, однак, вимагає сильного, відповідального й зрілого сумління. Свобода вимоглива, і в певний спосіб, коштує більше, ніж неволя. Тому, обіймаючи вас, як батько, кажу вам: вибирайте вузьку дорогу, - ту дорогу, яку Господь вказує вам через свої заповіді. Це слова правди й життя. Дорога, яка часто здається широкою й зручною, потім виявляється облудною та хибною. Не переходьте від неволі комуністичного режиму до неволі споживацтва, що є іншою формою матеріалізму, який, хоч і на словах не відкидає Бога, однак заперечує Його фактами, виключаючи його з життя. Без Бога не зможете зробити нічого доброго. З його допомогою, навпаки, ви зможете сміливо вийти на зустріч усім викликам сьогодення. Зможете довести до кінця зобов’язуючі починання, йти проти течії, як наприклад, щоб з довір’ям залишитись у своїй Батьківщині, не піддаючись мареву легкого щастя за кордоном.
Тут потрібно вас, молодих, готових внести свій вклад для покращення суспільних, культурних, економічних і політичних умов життя країни. Тут потрібно талантів, якими ви багаті, потрібно для майбутнього вашої землі, що має таке славне минуле. Майбутнє України великою мірою залежить від вас і від тієї відповідальності, яку ви зумієте взяти на себе. Бог не забариться. Щоб благословити ваші зусилля, якщо спрямуєте своє життя на великодушне служіння родині й суспільству, ставлячи спільне добро вище особистих інтересів…»
Дорога Молоде!
Сердечно запрошуємо Тебе на XXVI Дієцезіальний День Молоді 23-25 березня 2018 року, який переживатимемо під гаслом «Не бійся, Маріє! Ти бо знайшла ласку в Бога» (Лк 1,30). Під час запланованої програми XXVI ДДМ хочемо зрозуміти як можна і чи потрібно в своєму щоденному житті «не боятися». І перше, що просимо - не бійся залишити свою місцевість і приїхати на День Молоді до Житомира! Не бійся запросити друзів віком від 14 років на День Молоді, щоб якнайбільша кількість молодих людей скористалися нагодою взяти участь у різноманітних заходах XXVI ДДМ.
В цьому році під час відкриття ДДМ запланована візуальна презентація груп, для цього необхідно, щоб кожна група мала парафіяльний прапор та інші реквізити, що характеризують і виділяють саме вашу парафію серед інших (футболки, пов’язки, стрічечки, хусточки, кепки, шапки тощо ).
Мінімальний кошт участі у XXVI ДДМ становитиме 100 грн. Якщо хтось має можливість і бажання внести за участь у ДДМ більшу суму - ми будемо дуже вдячні, а Господь віддасть сторицею.
Реєстрація груп відбуватиметься на сайті Дієцезіального Дня Молоді www.denmolodi.zhitomir.org до 18.03.2018р. за рекомендацією отця Настоятеля
Телефони для контакту: +38 068 509 87 40, +38 073 415 39 40
З проханням про молитву в намірах доброго приготування XXVI ДДМ
та очікуючи на зустріч в Житомирі Оргкомітет ДДМ в Житомирі
Голова Оргкомітету
о. Вальдемар Павелець SAC