Зустріч Домашньої Церкви у Новоград-Волинську

11 лютого у Новоград-Волинську відбулася зустріч кіл Домашньої Церкви у парафії Ісуса Христа Царя Світу, де є настоятелями о. Віталій Луковський (до речі він з Олевська, було дуже приємно з ним побачитись) та о. Сергій Каганович. П’ять родин з Олевської парафії Воздвиження Всечесного Христа виявили бажання поїхати на цю зустріч.

Все розпочалося з Служби Божої, під час якої була конференція для подружніх пар. Потім всі родини запросили до нижнього храму, де і відбулася сама зустріч Домашньої Церкви. На початку ми познайомилися, розповіли про свої досягнення, про зміни які відбулися у нас під час перебування у русі Домашньої Церкви. Всього було 15 родин, з яких 5 саме з Олевська (4 пари які відвідують Домашню Церкву, і 1 ще у роздумах. Але я думаю, що після цієї зустрічі вони приймуть правильне рішення).

Дуже цікаво було те, що всі родини мали змогу провести подружніх діалог. Велике дякуємо парафіянам даного храму! Кожній родині був окремий столик зі свічкою - знаком Ісуса Христа, ми мали змогу посмакувати чаєм з печивом та цукерками. Ще й плюс до цього грала романтична музика. Таким чином організаторам вдалося відтворити домашню атмосферу, ми почувалися ніби знаходимося вдома, пари спілкувалися один з одним, говорили приємні слова, згадали як вони познайомилися, мали змогу розповісти своїм другим половинкам за що вони люблять один одного. Потім була додаткова зустріч для аніматорських пар, де ми ділилися досвідом, нам розповідали про наші обов’язки, розповіли які нас чекають реколекції, щоб ми могли це донести до наших родин. Безмежно дякуємо всім організаторам за чудову атмосферу, за те що ми дізналися щось нове для себе! Всі ми дійсно подружилися, особливо з родиною Маслій Василь та Юлія та родиною Стаховських Олександр та Наталія, з якими ми зустрічаємося не вперше, і вони для нас вже геть як рідні! За що їм безмежно вдячні! Сподіваємося що будемо зустрічатися з вами ще частіше!
Нехай усіх нас оберігає Господь, і наші родини щоб ми з  впевненістю прямували до святості через служіння у своїх родинах! Матінка Божа веди нас правильною дорогою! Амінь.

Аліна Павлушенко