Зустріч єпископа ординарія Віталія Кривицького з семінаристами

В перший четвер цього місяця, 5 березня, згідно з доброю традицією, відбулася щомісячна формаційна зустріч єпископа-ординарія нашої дієцезії Його Преосвященства Віталія Кривицького з семінаристами ВДС Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі. 
Під час формаційної зустрічі Його Преосвященство поділився з нами багатьма цікавими та корисними думками. Зокрема була мова про те, що сучасному священникові важливо окрім традиційного так званого «душпастирства послуг» (коли вірні самі приходять до церкви) виходити до них і в Євангельському духові шукати та йти до тих, кому Господь хоче дати спасіння. Завданням душпастиря є також проповідувати те, що потрібно чути вірним, а не завжди те, про що вони хочуть. Варто також пам’ятати,  що хоча Церква на наших землях не є переслідуваною як у попередньому столітті, проте зазнає переслідувань від матеріалізму та лібералізму.

На завершення зустрічі була звершена Євхаристія та молебень до Ісуса Священника і Жертви в намірах покликань до Богопосвяченого життя. Під час Євхаристійної проповіді наш пастир заохочував довірити свої страхи та тривоги Ісусові та відважно йти за Ним.   

Текст: кл. Андрій Бучковський
Фото: кл. Ярослав Хмарський