ЗВЕРНЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ ЄПИСКОПІВ УКРАЇНИ

Всечесні Отці та Богопосвячені Особи!

Улюблені Брати і Сестри!

Ми всі добре знаємо, що однією з важливих тем Фатімського послання є прохання Богородиці про присвячення Росії Її Непорочному Серцю. Марія наголосила, що якщо Святіший Отець це зробить, Росія навернеться, і світ зазнає тривалого миру.

Слідуючи голосу Божої Матері, ми звернулися до Папи Франциска, щоб у цей важкий час, коли війна руйнує людське життя і залишає за собою руїни, він присвятив Росію та нашу виснажену Батьківщину Непорочному Серцю Марії. Ми були раді почути, що Святіший Отець, задовольнивши наше прохання, 25 березня, у свято Благовіщення, звершить цей Акт Присвячення.

Ми готуємося до цього важливого моменту через триваючу Новенну, яка є нашим молитовним чуванням і благанням про припинення війни та дар миру. Особливим виміром цього чування стане передостанній день Дев’ятниці, який припаде на четвер 24 березня. Ми проголошуємо його днем ​​покаяння та покути за наші особисті гріхи та гріхи народу, за гріхи неповаги до життя, а особливо за гріхи абортів. Натомість в останній день Новенни 25 березня, збираймося разом в парафіяльних храмах о 18 год., щоб в духовній єдності з Папою Франциском звершити Святу Месу  та Акт Присвячення. З’єднаймося одночасно в молитві, щоб з різних сторін, але єдинодушно просити про навернення Росії та про тривалий мир для України та світу.

 

Ваші Єпископи

 

18 березня 2022 року

№ 16 / 2022