Київсько-Житомирська дієцезія повідомляє про наступні персональні зміни серед духовенства:
– о. Роман Грек – з 8 травня 2026 року отримав дозвіл на продовження виконання обов’язків ректора Дієцезіальної місійної семінарії «Redemptoris Mater» у Києві терміном на наступні 3 роки;
о. Павло Білошицький – з 24.08.2020 року звільнений з обов'язків вікарного священника парафії Христа Царя Всесвіту в м. Новоград-Волинський та з 25.08.2020 року призначений вікарним священником парафії св. Софії в м. Житомир та її філіальних парафіях.
6 січня 2018 року єпископ Віталій Кривицький підписав декрет утворення нових дієцезіальних комісій.
Подаємо до відома їх склад: ЛІТУРГІЧНА комісія
Голова: о. Віталій Квапіш
о. Роман Грек
о. Валерій Вакуленко
о. Роман Савицький