24 лютого 2026 року виповнюється чотири роки героїчного спротиву Сил оборони України та всього українського народу повномасштабній російській військовій агресії та 12-та річниця війни за Незалежність України.
Під час чергового засідання Комісії душпастирства молоді РКЦ, яке відбулось 12-13 лютого в с. Шаровечка Хмельницької області, був представлений календар заходів комісії на 2026 рік.
Підкомісія душпастирства покликань цього року запланувала:
Єпископи Римсько-Католицької Церкви скерували до всіх вірних і людей доброї волі Пастирський лист про свободу – заклик до тверезості та відмови від будь-яких віртуальних залежностей.
Рівно місяць тому костел св.Миколая в Києві було офіційно передано парафіяльній громаді. За цей короткий, але надзвичайно важливий період парафією уже зроблено перші практичні кроки, спрямовані на збереження святині, її безпеку та відкритість для людей.
Зустріч єпископа Віталія Кривицького з Марко Рубіо відбулася в межах Українського тижня у Вашингтоні — важливого майданчика «народної дипломатії», де релігійні та громадські лідери України мають змогу на пряму говорити з американськими політиками.
4 лютого в парафії Святого Йоана з Дуклі у Житомирі відбулася зустріч богопосвячених осіб Київсько-Житомирської дієцезії, які здійснюють своє служіння на території Житомира та області. Захід об’єднав сестер і братів різних згромаджень, орденів та інститутів богопосвяченого життя у спільній молитві та братерському спілкуванні.
2 лютого 2026 року у Києві відбулася робоча зустріч, присвячена практичним питанням церковної допомоги під час війни — єпископ-помічник Київсько-Житомирської дієцезії Олександр Язловецький приймав делегацію Міжнародного військового апостольства.
У неділю, 1 лютого, громада конкафедрального храму святої Софії відзначила особливу духовну подію — офіційне відкриття Року Пресвятого Серця Ісуса на парафіяльному рівні. Ця ініціатива покликана відновити традиції сімейної молитви та наповнити домівки вірян особливим божим благословенням.
У неділю, 25 січня, у центральному домі Віцепровінції святих Кирила і Мефодія у Києві відбулася урочиста Євхаристія з нагоди 401-ї річниці заснування Конгрегації Місії. Молитву очолив єпископ-помічник Київсько-Житомирської дієцезії Олександр Язловецький.