У Києві двоє військових прийняли хрещення напередодні Великодня
Єпископ-ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький 1 квітня відвідав у його резиденції голову Православної Церкви України — Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.
У Великий вівторок у конкафедральному храмі святої Софії в Житомирі відбулася урочиста Меса Мира — особливе богослужіння, яке щороку збирає священників з усієї дієцезії навколо свого єпископа.
25 березня, в урочистість Благовіщення Господнього, в конкафедральному храмі святої Софії в Житомирі відбулася особлива подія — подвійне святкування: 140-річчя заснування Згромадження Сестер Дочок Марії та золотий ювілей монашого життя с. Леокадії Весельської.
17 березня у Зарічанах під Житомиром розпочалася перманентна формаційна зустріч для дієцезіальних священників Київсько-Житомирської дієцезії РКЦ в Україні. Зустріч очолюють архіпастирі Київсько-Житомирської дієцезії: єпископ-ординарій Віталій Кривицький і єпископ-помічник Олександр Язловецький.
Завершився останній - десятий - модуль другого курсу Школи капеланського служіння при Конференції Єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні. Після двох років навчання священники-капелани та світські чоловіки отримали сертифікати і шеврони Школи капеланського служіння.